top of page
Search
  • Writer's pictureJakub Uhlík

Pozvanie na Letný pobyt 2024

Updated: May 14

Milé priateľky, milí priatelia,


aj tento rok by sme vás radi pozvali na náš každoročný Letný pobyt D3. Pobyt sa bude konať od stredy 17. júla do nedele 21. júla 2024 v hoteli Remata (https://www.hotel-remata.sk).


Program na pobyte:

Na pobyte sa snažíme nájsť vhodnú rovnováhu medzi spoločným, inšpiratívnym programom a voľnom v prírode, pri športe, či diskusiách.


Počas doobedia sa speakri postarajú o úvod do témy, na ktorý budeme potom reflektovať v rozhovoroch v skupinách. Okrem ranného programu budú súčasťou pobytu aj spoločné moderované diskusie.


Sme radi, že naše pozvanie prispieť do programu prijal tento rok aj vzácny hosť Dalimil Staněk. Je to český teológ, psychológ a učiteľ na Evangelikálním teologickém semináři v Prahe. Zaoberá sa témami ako odpustenie, duchovný vývin, duchovná kríza a mnohými ďalšími. Určite si pozrite jeho stránku. Spoločne budeme rozmýšľať nad témou vnútornej odolnosti.

Samozrejme, pobyt ponúka aj príležitosť len tak podebatovať so starými i novými priateľmi v príjemnom prostredí na terasách a v okolitej prírode. V čase dopoludňajších a večerných stretnutí pre dospelých budú mať svoj program aj deti, pravdepodobne vo viacerých skupinách rozdelených podľa veku.Viac informácií o pobyte a možnosti registrácie nájdete v priloženom dokumente:

D3 pobyt 2024
.pdf
Download PDF • 1.90MB

Registrácia je možná do konca júna 2024, alebo do naplnenia kapacity hotela na https://forms.office.com/e/ZswHAHcpRB.


Veronika Michalová

Michal Laco

356 views0 comments

Comments


bottom of page