Search
  • D3

Pozvanie na Letný pobyt 2021

Updated: Feb 16

Vďaka dobrej pandemickej situácií sme radi, že aj tento rok vás môžeme pozvať na Letný pobyt D3. Pobyt sa bude konať od stredy 14.7. do nedele 18.7.2021, tak ako aj minulý rok na strednom Slovensku v horskom hoteli Zerrenpach v Osrblí, 11 km od Podbrezovej (14 km od Brezna) - https://www.zerrenpachosrblie.sk.

Hlavná téma pobytu nesie názov „O NÁDEJI“. Zvolili sme ju aj na základe vašich podnetov predbežných prihlášok roka. Okrem ranného programu budú súčasťou pobytu aj moderované diskusie a Open Space na témy, ktoré navrhnete. Samozrejme pobyt ponúka aj príležitosť len tak podebatovať so starými i novými priateľmi v príjemnom prostredí na terasách a v okolitej prírode. Keďže žijeme veľmi dynamické časy, presný program aj s menami hostí a menným zoznamom prihlásených účastníkov vám pošleme pred pobytom.


V čase popoludňajších a večerných stretnutí pre dospelých budú mať svoj program aj deti. Na tému Nádeje sa pozrú zo svojho uhla pohľadu.


Záväznú prihlášku vyplňte čím skôr (najneskôr do 30. júna). Všetky informácie ako aj link na prihlášku nájdete v priloženom súbore.

Pozvanie na D3 Letny pobyt
.pdf
Download PDF • 247KB

156 views0 comments

Recent Posts

See All